iDovolenka – nová česká aplikace pro firemní agendu dovolených

Praha, 1.9.2014 – Česká společnost Trade Design vydala iDovolenku, webovou aplikaci pro kompletní vedení agendy dovolených ve firmách.

Posláním iDovolenky je šetřit čas a peníze firem tím, že veškerá administrativa spojená se žádáním, schvalováním a reportingem dovolených je řešena pomocí online nástroje dostupného přes webový prohlížeč i mobilní aplikace pro iOS a Android.

iDovolenka umožňuje zaměstnancům a jejich nadřízeným vidět dovolené ostatních členů týmu, čímž zjednodušuje čerpání dovolených. Veškeré žádosti zaměstnanců a jejich schvalování nadřízenými je vedeno elektronicky. Na konci měsíce iDovolenka vygeneruje report dovolených pro mzdovou účtárnu.

iDovolenku vytvořil český tým vývojářů
s ohledem na legislativní specifika České republiky, státní svátky a místní zvyklosti. Na rozdíl od zahraniční konkurence má aplikace nápovědu i technickou podporu plně v českém jazyce. Do konce roku bude iDovolenka k dispozici také v angličtině.

Používání iDovolenky je první měsíc zdarma, navazující měsíční paušál začíná na 15 EUR pro firmu do 30ti zaměstnanců. Firmy o 10ti zaměstnancích mají iDovolenku zcela zdarma.

Průměrnou firmou se 60ti zaměstnanci ročně proteče 480 žádanek o dovolenou, což představuje 1.600 dní dovolené v hodnotě několika milionů korun. Potenciál každoroční úspory se pohybuje v řádu desítek tisíc korun.

Stáhněte si celou tiskovou zprávu v PDF