Reference našich zákazníků

“Aplikace iDovolenka nám zásadně pomohla vyřešit situaci s administrativou spojenou s dovolenými jednotlivých zaměstnanců. Jednak zjednodušila proces schvalování, ale současně nám i ulehčila v oblasti evidence. Sama aplikace je tak úžasně uživatelsky vstřícná, že i její zavedení bylo dílem velmi jednoduché. Díky za to.”
Martin Mlýnek, Dentsu Aegis Network

Jiři Krůta

“Když u nás ve firmě vznikla myšlenka elektronických dovolených, nezdálo se nic jednoduššího, než si tento nástroj vyvinout vlastními silami. Hned po úvodním zamyšlení se tato idea vybarvila jako zcela zcestná a nerealizovatelná i pro nás s týmem několika vývojářů. Jsme proto velmi nadšení z objevení iDovolenky a spolupráce s kluky z Trade Design. Během naší spolupráce vyvstalo několik technických problémů, ale vždy se je podařilo obratem vyřešit, čehož si velmi vážíme a těšíme se na další léta pohodové spolupráce.”
Jiří Krůta, Internet Info

Petra Feřtrová

“S iDovolenkou jsme maximálně spokojeni. Přesně odpovídá našim potřebám a požadavkům – zjednodušení administrativy, jednoduchost, přehlednost a okamžitá kontrola. Navíc okamžitý support od Trade Design, můžeme jen doporučit.”
Petra Feřtrová, Echo24

“Jsme rádi, že můžeme v naší kanceláři využívat iDovolenku a ještě radši jsme, že lidé z Tradedesign neznají slovo “problém”, takže se můžeme spolehnout na vstřícnou a ke klientovi skutečně přátelskou zákaznickou podporu.”
Petr Bříza, AK Bříza & Trubač

“iDovolenka naší agentuře určitě pomáhá, protože máme neustále přehled o dnech volna všech členů týmu. Také návrat k papírové evidenci bych dnes již vnímal jako krok zpět. iDovolenka je dobrá věc, která nám šetří čas.”
Václav Tobořík, Reklamní agentura Kristián

“iDovolenku aktivně používáme pro celou naši skupinu. Měsíčně nám ušetří několik dní práce lidí v HR i účetních.”
Kristýna Brixí, EMTC – Call Centrum, Finanční služby