Partneři projektu iDovolenka

Naseukoly.cz

Naše úkoly s.r.o.
NašeÚkoly.CZ se zabývá řízením informací ve firmách. Dopravuje je z Vašich systémů tak, aby jim všichni rozuměli a měli je na jednom místě. NašeÚkoly.CZ svým řešením Sync.Today umožňuje iDovolenku integrovat do Vašeho ERP systému či do systému pro projektové řízení. Díky integraci uvidí požadavek na nepřítomnost, nebo samotnou nepřítomnost pracovníka jak účetní, tak člověk plánující práce na projektech.

BT logo black

AK Bříza & Trubač
Z předchozích působišť známe očekávání a standardy i těch nejnáročnějších klientů a dokážeme jim vyhovět. Víme, jakým způsobem pracují velké a nadnárodní kanceláře a jaké parametry má špičková advokátní služba mít. Ale zároveň víme, že žádná sebezavedenější značka sama o sobě nezajistí, že takovou službu klienti dostanou. Vždy je to především o lidech, zda chápou a rozumí základní potřebě každého klienta, ať malého či velkého – dostat právní radu srozumitelnou, odborně na výši, odpovídající účelu, pro který ji potřebuje a dostat ji včas. Snažíme se do Bříza & Trubač vybírat takové spolupracovníky, kteří mají toto na paměti a kvalitu svých služeb posuzují právě podle těchto hledisek.

spojmeSily

Podnikatelský klub Spojme síly
Společnost Central Business Network je odborníkem na zavádění a řízení strategických forem spolupráce za účelem podpory strategie a obchodu. Vycházíme z dvanáctiletých praktických zkušeností, víme, že to, co v dnešní době funguje, je vzájemná a řízená spolupráce podpořená dobrými osobními vazbami. Zabýváme se především řízeným networkingem a vytváření strategických aliancí podnikatelských subjektů.