Jak to celé vlastně funguje?

1. Založení společnosti

Založení společnosti je velmi snadné a rychlé. Tuto práci můžete svěřit asistentce, office manažerce nebo HR oddělení. Začněte odshora, založením vrcholných manažerů, pokračujte založením podřízených oddělení s jejich vedoucími a podřízenými pracovníky. Vložte do aplikace všechny lidi ve vaší firmě – i ty, kteří mají dovolenou schválenou automaticky, protože tento parametr jim později nastavíte. Během několik minut založíte strukturu společnosti, která určuje další chování aplikace. Pokud se v budoucnu cokoliv změní, velmi snadno můžete strukturu upravit.

zadost_1024

2. Žádosti a schvalování

Zaměstnanec žádá o dovolenou. Vybere si v kalendáři termín v souladu s počtem zbylých dnů, které ještě může čerpat. Po odeslání žádosti dostane jeho nadřízený emailovou notifikaci, která ho vyzve k akci. Nadřízený vidí stav čerpání dovolené celého svého týmu, takže se může rozhodnout na základě pokrytí pracovních povinností týmu. Zaměstnanec schválení své žádosti uvidí bezprostředně po vyjádření jeho manažera. Jednodušší už to být nemůže. Ale pozor, pod slupkou jednoduché aplikace se skrývá promyšlený systém, který je možné dále nastavovat, aby vyhovoval i velmi specifickým požadavkům vaší společnosti.

3. Skoncujte s papírovými žádankami

Během měsíční bezplatného trialu si systém v klidu otestujte ve vaší firmě nebo organizaci. Nepochybujeme o tom, že na konci zkušebního období se již k papírovým “Žádankám na dovolenou na zotavenou” nevrátíte. Také budeme rádi za všechny vaše podněty k dalšímu vývoji aplikace, protože plánujeme rozšiřování funkcí.

Nově iDovolenka umí také evidenci docházky zaměstnanců. Již nikdy více zdlouhavé vyplňování docházky, v případě, že si jí vyžádají úřady!

Dovolenka papírová žádanka 460x345

Další dobré důvody proč přejít k nám?

iconIntuitivní ovládání
Ovládání je jednoduché, zřejmé a uživatelsky 100% přívětivé. V samotné aplikaci je snadno přístupná kontextová nápověda, pokud by ji někdy uživatel potřeboval.
iconE-mailové notifikace
Důležité události uvidí uživatelé přímo ve svém e-mailu. Nemusí se rozptylovat přihlašováním do aplikace, pokud chtějí schválit podřízenému dovolenou, nebo sami čekají na schválení.
iconVše je v Cloudu
Uživatel může přistoupit ke svému účtu odkudkoliv po internetu. A vy nemusíte nic instalovat ani udržovat. Váš business je jinde.
iconMobilní aplikace
Aplikaci pro zaměstnance i manažery připravujeme. Dovolenou budete moci žádat i schvalovat přímo z mobilního zařízení. Již velmi brzy.

Začněte ještě dnes měsíční trial zcela zdarma!

  • 1 měsíc zdarma
  • bez kreditní karty
  • od 15 EUR/měsíc po skončení trialu
Vytvořit účet