Doplňková funkce evidence docházky

Na základě častých dotazů našich zákazníků jsme doplnili funkce iDovolenky o evidenci docházky, která může být částečně předvyplněna na základě údajů v iDovolence. To znamená, že vytvoření docházky ve formátu, který vyžadují úřady, je opravdu velice jednoduché.

Docházka po dnech

V tomto pohledu máte kompletní přehled o docházce v daném dni. Docházka se doplňuje automaticky, a Vy si jí můžete jednoduše upravovat podle skutečnosti. Docházka samozřejmě bere ohledy na pracovní dny, dny pracovního klidu, státní svátky a další události.”

Docházka zaměstnance

Pokud Vás zajímá docházka konkrétního zaměstnance, nebo ji potřebujete rovnou evidovat či změnit, v tomto pohledu to můžete velmi jednoduše a rychle udělat.

Souhrnný report

V souhrnném reportu vidíte všechny podstatné údaje o docházce zaměstnanců – odpracované hodiny, vyčerpané dny volna, atd. Tento report by měl být předložen úřadům na základě jejich výzvy. Pokud budete potřebovat podrobnější přehled, můžete využít předchozí obrazovky.

Za modul Docházka účtujeme 25% ceny licence iDovolenka dle platného ceníku. Cenovou kalkulaci Vám rádi připravíme na základě Vaší poptávky.

Zaujala Vás evidence docházky? Kontaktujte nás pro více informací. Rádi Vám celou aplikaci předvedeme a pomůžeme Vám i s kompletním nastavením systém (je to snadné a zvládnete to i sami).